Uklízeč/ka – Olomouc město

Metropolitní kapitula u svatého Václava v Olomouci, vlastník nemovitostí v centru města Olomouc, hledá na DPP pracovníka na pozici uklízeč/ka.

Požadujeme:

- Zodpovědnost

- Samostatnost

- Časovou flexibilitu

Náplň práce:

- Úklid společných prostor (chodba, schodiště apod.)

- Úklid sociálního zařízení

- Jedná se o budovy v centru města Olomouc na ulici tř. 1. máje a Wurmova.

Nabízíme:

- Možnost rozšíření pracovní náplně, a tak i pracovního poměru

- Úklid 3x týdne po 2 hodinách – ranních nebo večerních hodinách, dle vlastního plánování.

- 100,- Kč/hod

- Nástup možný ihned

Pro bližší informace využijte uvedený kontakt:

- +420 733 742 037

Metropolitní kapitula u sv. Václava v Olomouci
Biskupské náměstí 841/2
779 00 Olomouc

IČ: 60799358
587 405 407

číslo datové schránky: pu9p2nf

587 405 407